Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINVENSSINI TORINO TOR 264- TOR264 neon зелен

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: VISITOR
  • Шифра:1260207
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

седиште црно зелено CENTURY SG-322
рачки за волан MEGA црно зелени краци
крива на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
сет V PVC без рачни кочници
педали PVC KLASIK акција
среден погон MTB црн 22/32/42Т
средна осовина MTB на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z33 P6001
обрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црно жолт 13T-28T SHUN F.
среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
менувач заден кинески на кука
рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција