Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion

16.999 ден.
17.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1260219
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


Седиште кафено ROU ZA FAS2820
Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREM
Корпа предна ситно BRAON FASHION
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.700X40C  (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач SHIM.TY21 KUK ARDTY21BGSBL
Рачен менувач SHIMANO 6 BR.ASLTZ5006RA
Заден трепкач H-VISION EN STANDARD

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција