Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI VENC267 26"/17" VENECIJA велосипед кaфен

9.999 ден.
11.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1260231
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Седиште кафено ЕЛИ со федери
Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон
Волан 26"-28" 620mm 22.2X25.4 црн
Предно светло+заден трепкач CAT SIBESAIL
Сет В ПВЦ без рачни кочници
Предна корпа ситно плетена црна
Педали ПВЦ КЛАСИК акција
Средн погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина МТБ на штраф 5с
Обичен ланец 1/2X1/8" MAYA
Обрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R кина
SP.26X1.75 (47-559) H-863 D.J
Браник за Венсини со држачи 26".

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција