Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI TSPA264 26"/16" EXPLORER SPARK велосипед

10.999 ден.
11.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: VISITOR
  • Шифра:1261050
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Седиште црно сино MTB PRETY WOMAN
Рачки за волан PINK 
Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали FEIMIN PVC LADY
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN FENG
Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Made in Europe

  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција