VIVAX

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-12CH35AERI Климатизер инвертер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.8 / 4.2) Максимален капацитет на ладење: 4510 W Максимал..
27.990 ден.
без ДДВ: 23.720 ден.
-9%
VIVAX CH-2004 Kонвекторска греалка
гаранција 1 година Моќност 2000W Степени 3 јачини на..
1.599 ден.1.749 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-20%
VIVAX CH-2006FW Kонвекторска греалка
VIVAX CH-2006FW конвекторска греалка, моќност 2000 W, променлив термостат, 3 степени на моќност, заш..
1.899 ден.2.374 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
VIVAX CM-1000 Електрично ѓезве за кафе
CM-1000B Моќност 1000 вати, Капацитет 0,4 литри, заштита од прегревање, ергономска ра..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-7%
VIVAX COOL DF DESIGN 2,5kW клима уред
VIVAX ACP-09CH25AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3.61) Максимален капацитет на л..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-12%
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред ACP-12CH35AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3...
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-10%
VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW Климатизер инвертер
VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW инвертер клима уред Проток на воздух [m3/h] 840 ..
34.999 ден.38.888 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.
-10%
VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW Климатизер инвертер
VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW инвертер клима уред ACP-12CH35AERI Проверете зошто Vivax клима уредите се ..
27.999 ден.31.110 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
-22%
VIVAX IMAGO LED TV-32LE76T2S2 телевизор
ЛЕД ТВ- 32" / 80 CM СВЕТЛИНА [CD/M2]: 220 КОНТРАСТ 3000:1 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИJА: 1366X768 ..
7.999 ден.10.199 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
VIVAX IMAGO LED TV-40LE75T2 Телевизор
FULL HD ЛЕД ТВ 40"/102СМКОНТРАСТ 3000:1, ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР: DVB-T..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-24%
VIVAX IMAGO LED TV-40LE76T2 Телевизор
Диjагонала 40" / 100 cm Светлина [cd/m2]: 250 Контраст 5000:1 Максимална резолуциjа 1920x10..
12.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-17%
VIVAX IMAGO LED TV-43UD95SM, UHD, SMART Телевизор
43"(108CM)4K ULTRA HD SMART LED TVРЕЗОЛУЦИJА:3840X2160КОНТРАСТ: 3200:1ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250 [CD/M2]SMART ..
24.499 ден.29.499 ден.
без ДДВ: 20.762 ден.
-17%
VIVAX IMAGO LED TV-49LE75SM, FHD SMART TV
49"/124СМ FULL HD ANDROID ЛЕД ТВКОНТРАСТ 5000:1,ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080ТЈУНЕР..
21.999 ден.26.599 ден.
без ДДВ: 18.643 ден.
-19%
VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2 Телевизор
ДИЈАГОНАЛА: 55 '' / 140 СМОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 260КОНТРАСТ: 4000: 1МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 3840X216..
20.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
-20%
VIVAX PH01-2000 електрична панелка
Боја: бела VIVAX PH01-2000 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од..
1.999 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS