Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Воздушен компресор FDL24

15.999 ден.
16.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:FDL24
  • Наградни поени:110
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Воздушен компресор
Моќност: 1500W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 2800 min-1
Моќ на вшмукување: 190 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 24l
Димензија на садот за притисок: 240x385 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):600 x 250 x 580
Нето тежина: 17 кг
Бруто тежина: 19 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција