Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат Нема залиха
Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат
Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат

Iskra GX-TH-MT01V повеќенаменски алат

2.999 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3500
 • Производител: Iskra
 • Шифра:182
 • Наградни поени:50
 • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Iskra повеќе наменски алат GX-TH-MT01V - карактеристики:

 • Јачина 300W
 • Напон: 230-240V~ 50Hz
 • Брзина на вртежи: 0-26.000/min-1
 • Брзина која се подесува
 • Должина на кабел: 1,8 m
 • Пакување на куфер
 • Димензии (В mm): 355 (Д) x 100 (Ш) x 255 (В)
 • Нето тежина: 1,5 kg
 • Бруто тежина 1,6 kg
 • Гаранција 24 месеци
 • Димензии на кутијата од пакувањето (во mm): 520 (Д) x 365 (Ш) x 495 (В)
 • Количина: 10 во кутија 
 • Нето тежина: 15 kg
 • Бруто тежина: 16 kg

Додатоци:

 • Колектор за прашина
 • Брусна плоча
 • Брузна хатија  (3x)
 • Потопна хартија за брусење (2x)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција