Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач

999 ден.
1.399 ден.
Потребни наградни поени: 1050
  • Производител: Iskra
  • Шифра:176
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

18-парчиња сет штрафцигери HTS-18
Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика

• 8 парчиња штрафцигери со магнетна глава
• 10 парчиња прецизни штрафцигери

Штрафцигери со магнетна глава:

PH (+)Крстачи
• 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm

SL (-) Слот
• 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm

Прецизни штрафцигери:

PH (+) Крстач
• 00x50mm / 0x50mm

SL (-) Рамен/Слот
• 2x50 / 2.5x50mm / 3x50mm

T Torx
• T6, T7, T8, T9, T10

• Хром ванадиум челик
• Пакување: блистер

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција