Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Laica филтер за вода од чешма Venecia Нема залиха
Laica филтер за вода од чешма Venecia
Laica филтер за вода од чешма Venecia
Laica филтер за вода од чешма Venecia
Laica филтер за вода од чешма Venecia

Laica филтер за вода од чешма Venecia

3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Laica
  • Шифра:4052
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалува присуство на:
- Микропластика
- хлор
- Хербициди и хлорирани пестициди
- Органски хлорирани растворувачи
- Песок, 'рѓа и суспендирани честички
Карактеристики
Филтер за вода од чешма
Боја на производот: Бела
Капацитет на филтрирана вода: 900 Л.
филтер за замена: Да
Услови за употреба на кертриџ: 3 месеци

 

Содржина на пакување
 1 систем за филтрирање VENEZIA

1 филтер HYDROSMART

1 шише со вода од не'рѓосувачки челик 0,5 Л ГРАТИС

5 различни адаптери за стандардни славини

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција