Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica филтер за вода од чешма Venecia

3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Laica
  • Шифра:4052
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалува присуство на:
- Микропластика
- хлор
- Хербициди и хлорирани пестициди
- Органски хлорирани растворувачи
- Песок, 'рѓа и суспендирани честички
Карактеристики
Филтер за вода од чешма
Боја на производот: Бела
Капацитет на филтрирана вода: 900 Л.
филтер за замена: Да
Услови за употреба на кертриџ: 3 месеци

 

Содржина на пакување
 1 систем за филтрирање VENEZIA

1 филтер HYDROSMART

1 шише со вода од не'рѓосувачки челик 0,5 Л ГРАТИС

5 различни адаптери за стандардни славини

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција