Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода Пред нарачка
Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода
Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода
Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода
Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода

Laica Elegance 5000 J51 Бокал за филтрирање вода

1.450 ден.
1.899 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Laica
  • Шифра:91
  • Наградни поени:30
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција

·         Италијански дизајн

·         Soft touch рачка

·         “QuickFill” капак за брзо полнење

·         Индикатор за промена на потрошени филтри

·         Голем капацитет 3L

·         Подарок филтер во комплетот

Ова е првата колекција на бокали со филтер за вода кои покрај основната функција, имаат и задача да го освежат и да го направат повесел вашиот живот. Одлични за прочистување на водата и за добивање на свежа и здрава вода!

Филтерот има 5 нивоа на филтрирање и ја намалува тврдоста на водата, ги отстранува хлорот, тешките метали, пестициди, а со тоа значително го подобрува вкусот и квалитетот на водата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција