Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода

1.399 ден.
Потребни наградни поени: 1300
  • Производител: Laica
  • Шифра:490815
  • Наградни поени:25
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.
Вкупен капацитет: 2,3 литри
Филтрирана вода: 1,2 литри
Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот
Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење
Италијански дизајн
Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер
Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција