Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК Нема залиха
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК
Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК

Laica Aida J9079A Бокал за филтрирање вода + 3 филтри Laica Bi-Flux ПОДАРОК

2.499 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: Laica
  • Шифра:8605
  • Наградни поени:30
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција

·  Италијански дизајн

·  Soft touch рачка

· “QuickFill” капак за брзо полнење

· Индикатор за промена на потрошени филтри

·Вкупен волумен 2.3l

 Капацитет на филтрирана вода 1,2 лит.
 
 Тежина 0,6 кг

 Подарок 3 филтри  и спорт шише во комплетот 

Ова е првата колекција на бокали со филтер за вода кои покрај основната функција, имаат и задача да го освежат и да го направат повесел вашиот живот. Одлични за прочистување на водата и за добивање на свежа и здрава вода!

Филтерот има 5 нивоа на филтрирање и ја намалува тврдоста на водата, ги отстранува хлорот, тешките метали, пестициди, а со тоа значително го подобрува вкусот и квалитетот на водата.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција