Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica Bi-Flux F0M Кертриџ филтер за бокал

399 ден.
Потребни наградни поени: 500
  • Производител: Laica
  • Шифра:95
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

5 фази на филтрација
Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата
Ионска смеса - ги отстранува субстанците како тешки метали (олово, бакар, цинк, железо, и сл.)
Активен карбон - ги отстранува пестицидите и хлорот со активна реакција
Ситен филтер - спречува испуштање на додатни честички
Пост-филтер - за финална филтрација

Го подобрува квалитетот на водата, и ја прочистува од СИТЕ  честички.

Рок на траење - неограничен
Рок на употреба - 2 месеци, или 150 - 200 lit. вода


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција