Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DL-BL03PP-GY блендер

1.999 ден.
2.299 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:DL-BL03PP-GY
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Волтажа :220-230V~50/60Hz
• Јачина: 300W
• Отстранлива пластична чаша од 1,5l
• Две брзини на блендирање
• Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
• Мерица од 50ml
• Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
• Простор за складирање на кабелот за напојување
• Лесен за употреба
• Лесен за чистење
• Димензии на кутија: 231(Д) x 191(Ш) x 415(В)
• Нето тежина: 4,05 kg
• Бруто тежина: 4,73 kg
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција