Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra HB 01 СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор Пред нарачка
Iskra HB 01 СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор

Iskra HB 01 СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор

1.799 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:HB 01 СЕТ
  • Наградни поени:30
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

3 во 1: Пасатор, Маталка, Сецко

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Моќност: 200 W (макс)
Поставување брзина: 2 прилагодувања
Ножеви од нерѓосувачки челик
Материјал: пластика
Ергономска форма
Додатоци:
Сад: 800 ml
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција