Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса

1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1300
 • Производител: Iskra
 • Шифра:DF-003D
 • Наградни поени:20
 • Достапност:На залиха

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

 • • Напон: 220-240V ~ 50Hz
  • моќност: 35W
  • Тип: столен
  • Дијаметар: Ø 34см
  • Функција на осцилација
  • 3 брзини
  • Висина: 30см
  • Должина на кабелот: 1,6м

  • 24 месеци гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција