Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra FH 105 калорифер OUTLET

699 ден.
1.490 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra FH 105 OUTLET
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W.

Се одликува со три функции кои го испуштаат ладниот, топлиот и жешкиот воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување.

На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен.

Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz

Моќност: 2100W
моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
3 функции на дување: ладно, топло, жешко
Автоматско зачувување на топлина
Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување
Термостат: Да
Носечка рачка: Да

Напомена! Изложуван
Гаранција - 6 месеци

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција