Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун

5.499 ден.
6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Производител: Rade Koncar
  • Шифра:SIM-4
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Приклучен Напон 230V

Струја 14,4

Сила на грејач 4000W

Регулација 0/1,5/3

Проток на воздух 190 м3/ч

Регулација на тепература 0-40 C

Димензии 365 х 330 х 320

Тежина 6,5 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција