Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун

8.599 ден.
9.350 ден.
Потребни наградни поени: 8500
  • Производител: Rade Koncar
  • Шифра:SIM-6
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Приклучен Напон 400V

Струја 4,4 / 10,8А

Вкупна сила 6038W

Сила на грејач 6000W

Регулација 0/3/6

Проток на воздух 500 м3/ч

Регулација на тепература 0-40 C

Димензии 300 х 410 х 40

Тежина 7,8 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција