Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун

11.599 ден.
12.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Rade Koncar
  • Шифра:SIM-3
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Приклучен Напон 400V

Струја 6,6 / 13,1 

Вкупна сила 9038W

Сила на грејач 9000W

Регулација 0/4,5/9

Проток на воздух 500-700 м3/ч

Регулација на тепература 0-40 C

Димензии 300 х 410 х 400

Тежина 8.9 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција