Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка

4.599 ден.
5.299 ден.
Потребни наградни поени: 2800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA PN1500
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 1500W 
• 2 јачини:
       - 1: 750W
       - 2: 1500W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz 
Самостоен со можност за монтажа на ѕид , 
функција на чување на топлина , 
термичка заштита, термостат,
Индикатор за статус 
Димензии на пакување: 655x120x500
Тежина на апаратот: 4,5 кг 

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција