Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Аголна софа кревет Барселона - Anthracite

39.990 ден.
49.000 ден.
Потребни наградни поени: 40400
  • Производител: BJB
  • Шифра:825BLC2544
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

Ширина: 280 cm Висина: 85 cm Длабочина: 206 cm

Големина на кревет: 150 x 190 cm

32 DNS пена за седење

Ногарки во боја на орев

Ткаенина која лесно се чисти
825BLC2544

Време на испорака 15-20 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција