Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ГАРДЕН СЕТ 5 ДЕЛА, 4+1

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 17000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:F3207
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сет за градина, големина на масата: 90*90*70cm
Челична цевка: 24*0.8 mm, 5mm
Печатено стакло. 5mm
Столица: 54*61*В90 CM
Челична цевка: 22/18*0.8 mm
Материјал: текстилен (синтетичка ткаенина) 1x1
 F3207

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција