Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER RHI202MTVVB 20'' rhino детски велосипед

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9999
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201006
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

V-сопирачките обезбедуваат одлична сила за запирање на велосипедот Овој велосипед е специјално дизајниран за авантуристичко возење што го обезбедуваат „тешките“ терени.

Бренд: explorer

боја: плава, Жолта 
материјал: челик
тип: јуниор
димензија на тркала: 20 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 11''
за возраст од 8 до 10 години

wheel20"

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција