Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR FAS288F 28'' dandelion lady велосипед

16.999 ден.
18.999 ден.
Потребни наградни поени: 19400
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра: 1280000
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

БРЕНД: VISITOR

БОЈА: црна, мултиколор
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ТИП: fashion
ДИМЕНЗИЈА НА ТРКАЛА: 28 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 17''
БРОЈ НА БРЗИНИ: 1
ВИСИНА НА ВОЗАЧ: 155-178CM (S/M)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција