Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR BMX202MTVVB 20'' Детски Велосипед

10.999 ден.
12.499 ден.
Потребни наградни поени: 11499
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201020
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамката на детскиот велосипед е изработена од алуминиум, што го олеснува транспортирањето и манипулирањето. Квалитетните CST гуми со исклучителни модели прилагодени на нерамен терен, исто така, придонесуваат за полесно ракување. Удобно седиште приспособено на анатомијата на тинејџерско дете ќе придонесе за задоволство додека возите. Велосипедот има V-сопирачки кои обезбедуваат безбедно и прецизно сопирање. Издржлив, едноставен и внимателно дизајниран велосипед за јуниори на сите терени и временски услови.

wheel20"
icon(s)

МАРКА: VISITOR 

БОЈА: ЗЕЛЕНА, ПОРТОКАЛОВА

МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК

ТИП: V-СОЧИРКИ

ТИП: BMX

ДИМЕНЗИЈА НА ТРКАЛАТА: 20 ИНЧИ

ДЕТСКА ВОЗРАСТ: ОД 10 ДО 12 ГОДИНИ

БРОЈ НА БРЗИНИ: 1

ВИСИНА НА ВОЗАЧ: 142-165CM (S)

ВНАТРЕШНА ВИСИНА НА НОГАТА: 51-66 CM

ГОЛЕМИНА НА РАМКА: 10 инчи

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција