Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IE-BC55 подлога за моторна пила

999 ден.
1.399 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:IE-BC55
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел 
Iskra IE-BC55  подлога за моторна пила
 

Димензии-180 x 400 mm
Лента од полиестер за врзување
Изработена од траен полиетилен
Прикладна за транспорт во кола, камион или на мотор 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција