Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TOPEX NEO јакна зимска 81-570

2.999 ден.
3.699 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: TOPEX
  • Шифра:TOPEX NEO јакна зимска 81-570
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

TOPEX NEO јакна зимска 81-570 

Зимската работна јакна NEO е ветроотпорна и водоотпорна.

Многу топла, а сепак лесна и издржлива благодарение на употребените материјали.

Не го попречува движењето. Има отстранлива, прилагодлива капа и висок држач за заштита на вратот.

Ракави со прилагодливи врвки и дополнителни внатрешни рендери за спречување на ветер или дожд. На дното на јакната има прилагодлива врвка за влечење за да се загреете максимално. Јакната има многу практични џебови, вклучително и џеб за паметен телефон што е зголемен во споредба со претходните модели. Благодарение на внатрешниот џеб и мултифункционалниот држач, секогаш можете да ги носите вашите најважни предмети со себе. Рефлектирачките елементи обезбедуваат подобра визуелна идентификација на корисникот. Квалитетот го гарантира европскиот CE сертификат, како и исполнувањето во согласност со барањата на стандардот EN ISO 13688: 2013. Брендот NEO ги исполнува очекувањата на професионалците.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција