Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WURTH Работни чевли Kronos високи

2.999 ден.
3.299 ден.
Потребни наградни поени: 2900
 • Производител: WURTH
 • Шифра:WURTH Работни чевли Kronos високи
 • Наградни поени:30
 • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • KRONOS работни чевли со ниво на заштита O1 се изработени од превртена кожа и текстил, без заштитна капа и меѓуѓон.

   

  • Двослоен ѓон против лизгање (PU/PU)
  • Отпорни на масло и антистатички
  • Еднослоен полиуретански ѓон
  • Анатомски заменлива влошка
  Тежина390g ниска, 430g длабока/ по парче величина 42

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција