Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WURTH Работни чевли Olympia S1P ESD

5.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:WURTH Работни чевли Olympia S1P ESD
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

    Ниска кожна обувка со водоотпорна мембрана R-DRY внатрешна постава против мирис, заштитна капа од фиберглас, непробоен меѓуѓон без метал, анатомска влошка со гел за апсорпција на удари и петицата останлива и антистатик.

    Нелизгачки ѓон од полиуретан со двојна густина. R-FRESH систем кој поттикнува циркулација на воздухот и го одржува стапалото суво.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција