Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WURTH Работни чевли Jogger Sport

3.990 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:Jogger Sport
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • Работните чевли Jogger Sport со O1 степен на заштита се направени од комбинација на превртена кожа и текстил. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е изработен од TPU - термопластичен еластомер што му дава температурна отпорност на температури од - 40C до +100C. Нелизгачки се, отпорни на абразија и дејства на масло. Не содржат метални делови, во целост се METAL FREE. Поседуваат шок-апсорбер, како и рефлектирачки детали за поголема воочливост.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција