Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WURTH Работни чевли MIA '' O2 '' заштита

2.499 ден.
2.899 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:MIA '' O2 ''
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • Кожни работни чевли, поставени со AIR Active 3D материјал кој исклучително пропушта пареа

односно дозволува кожата да дише.

  • Водоотпорни 
  • Двослоен (PU/PU) антистатички ѓон
  • ​Отпорни на масло и нафта​

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција