Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WURTH Работни чевли Monza

2.499 ден.
2.890 ден.
Потребни наградни поени: 2900
  • Производител: WURTH
  • Шифра:WURTH Работни чевли Monza
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • Заштитните чевли Monza со S1P степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со најлон и 3М рефлектирачки ленти на петата. Поседуваат челична капа која ги штити прстите од механички повреди и челичен меѓуѓон кој штити од пробивање на надворешни тела. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е нелизгачки, полиуретански и еднослоен, отпорен на дејства на масло. Во делот на петата има апсорбер на енергија.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција