Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W

3.299 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:GX-EID043
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор.

Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.


Моќност : 1050W (max),
Вртежи : 0-3000 врт / мин,
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,
Променлива брзина,
Две насоки на вртење,
Додатна рачка,
Должина на кабел: 1.8 m

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција