Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w

2.599 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:183
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ударна бормашина 

Iskra Z1J-DD24-13B

900 W јачина
3000 rpm во празен од
 футер од 1,5 до 13 mm
Вариабилна брзина и ротација во две насоки
гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
1,8 m должина на кабелот
2 kg тежина

2 години гаранција  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција