Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Laica кертриџ за филтер за вода од чешма

1.490 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Laica
  • Шифра:FR01A
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалува присуство на:
- Микропластика
- хлор
- Хербициди и хлорирани пестициди
- Органски хлорирани растворувачи
- Песок, 'рѓа и суспендирани честички
Карактеристики
Филтер за вода од чешма
Боја на производот: Бела
Капацитет на филтрирана вода: 900 Л.
филтер за замена: Да
Услови за употреба на кертриџ: 3 месеци

 

Содржина на пакување

1 филтер HYDROSMART

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција