Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

SUMMER SET Mаса + 4 столици и чадор за сонце

9.499 ден.
10.990 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FKSS4
  • Наградни поени:200
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


Димензии на маса: 80x67cm

Димензии на ногарки: 25x08cm

Калено стакло

Дијаметар на чадор за сонце: 180cm

Димензии на столица: 54x43x89cm

Димензии на ногарки: 22/19/42 x14mm*0,8mm

Боја: Сива

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција