Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER RHINO 20/11 детски велосипед

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201007
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Удобно седиште приспособено на анатомијата на тинејџерско дете ќе придонесе за задоволство додека возите. Издржлива челична рамка, интересен дизајн и актуелни бои. Овој велосипед може да се пофали со атрактивен дизајн кој е актуелен за возраста за која е наменет велосипедот. Велосипедот има V-сопирачки кои обезбедуваат безбедно и прецизно сопирање.

Бренд: explorer

боја: плава, Жолта 
материјал: челик
тип: јуниор
димензија на тркала: 20 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 11''
за возраст од 8 до 10 години

wheel20"

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција