Акција
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
11.250 ден.12.999 ден.
11.250 ден.12.999 ден.
-11%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.999 ден.5.590 ден.
4.999 ден.5.590 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
-6%
BEKO WMY 61031 PTYB3 Машина за перење алишта
14.099 ден.14.999 ден.
14.099 ден.14.999 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.399 ден.11.499 ден.
9.399 ден.11.499 ден.
-6%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
14.099 ден.14.999 ден.
14.099 ден.14.999 ден.
Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе

Gorenje TSMK150W Мелница за кафе

1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден. Потребни наградни поени: 1600
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje TSMK150W
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* достапни бои:

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Капацитет на садот за мелење: 40 g
 • Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник
 • Tајмер
 • Нож за ефикасно мелење
 • Складирање на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Внатрешност на садот: Не'рѓосувачки челик
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,5 × 21,5 × 10,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Приклучна моќ: 150 W

Упатството за употреба можем да го превземете ТУКА 

Достапна во две бои

Бесплатна испорака до вашиот дом

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS