Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Воздушен компресор BDM50

19.999 ден.
20.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:BDM50
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Воздушен компресор
Моќност: 1500W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 2800 min-1
Моќ на вшмукување: 210 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 50 л
Димензија на садот за притисок: 380×250 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):450 x 420 x 860
Нето тежина: 28.5 кг
Бруто тежина: 31 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција