Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra AG 1200 -125 аголна брусилка

3.799 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra AG 1200 -125 аголна брусилка
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха


• Напон: 230-240V~50Hz

• Моќност: 1200W 

• Брзина на ротација: 3000-12000 min-1

• Големина на диск: Ø 125 mm

• Осовина: M14

• Две дополнителни позиции на рачката

• Должина на напојниот кабел: 1,8m

• Димензии на пакетот (ч mm): 430 (L) x 115 (Ш) x 110 (В)

• Нето тежина: 2,5 kg

• Бруто тежина: 2,62 kg


• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција