Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ED1100 бормашина 1100W super HIT

5.499 ден.
6.199 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ED1100
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• 230-240V~50Hz
• Јачина: 1100W
• брзина во празен од: 
   - 1. брзина: 0-1000 min-1
   - 2. брзина: 0-2000 min-1
• футер глава: Ø 1,5 - 16 mm
• Променлива брзина
• 2 насоки на вртење
• Додатна рачка
• Мерач на длабочина
• Должина на кабел: 1,8m
• Димензии (mm): 440 x 93 x 240 
• Нето тежина: 3,1 kg
• Бруто тежина: 3,2 kg

• Гаранција 24 месеци

Тагови: Iskra ED1100 хилта 1100W

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција