Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra S1M-DD13-125 900 w Пред нарачка
Iskra S1M-DD13-125 900 w

Iskra S1M-DD13-125 900 w

2.490 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: Iskra
  • Шифра:142
  • Наградни поени:40
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Аголна брусалка 

Iskra S1M-125 (DB5017)

900 W јачина
11000 rpm во празен од
125 mm макс. големина на диск
М14 големина осовина
Подесива рачка
1,7 kg тежина

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција