Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Z1C-DL05-26 Хилта 850w

5.490 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:135
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Електричен чекан / дупчалка (Хилта)

 Iskra Z1C-DL05-26

850 W јачина
850 rpm во празен од
3150 удари во минута
SDS Футер
Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина
1,8 m должина на кабелот
2,2 kg тежина

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција