Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w

1.999 ден.
2.399 ден.
Потребни наградни поени: 1600
 • Производител: Iskra
 • Шифра:179
 • Наградни поени:30
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Напон: 220-240V~50Hz
 • Јачина: 500W (max)
 • Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                         
 • Големина на диск Ø 115 mm
 • Осовина: M14
 • Две дотатни места за рачка                                                         
 • Должина на кабел: 1,8m
 • Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
 • Нето тежина: 1,9 kg 

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција