Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra GX-JS004A Убодна пила

2.499 ден.
2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:144
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Убодна пила Iskra GX-JS004A

600 W јачина
промена на  брзина
3000 rpm во празен од
Подесувачки агол на сечење до 45 степени
1,8 m кабел
2 kg тежина

2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција