Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra S1M-HF-115-1 Аголна брусалка 600W

2.499 ден.
2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:141
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

600 W јачина
11000 rpm во празен од
115 mm макс. големина на диск
М14 големина на осовина
Подесива рачка
1,7 kg тежина

2 години гаранција 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција