Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа

9.999 ден.
11.490 ден.
Потребни наградни поени: 10500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:DS750-225
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 750W
• брзина: 900-1800 мин-1
• дијаметар на брусна плоча: Ø 225 mm
• приклучок за правосмукалка
• рачка за преклопување за полесно носење
• должина:
    - 125 см (без продолжување)
    -170 см (со продолжување на цевката)
• гумирана рачка
Додатоци:
- 2 m цевка за вшмукување
- 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакувањето (во mm): 720 (Д) x 263 (Ш) x 250 (В)
• Нето тежина: 7 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција