Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HG56SMH-BS750 бензинска самоодна косилка

35.999 ден.
39.999 ден.
Потребни наградни поени: 36999
  • Производител: Iskra
  • Шифра:HG56SMH-BS750
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност на мотор :     2,68 kw
Волумен на корпа :         60л
Ширина на сечење :      56цм
Минимум висина на сечење : 20мм
Максимум висина на сечење : 75мм
Број на поставки за висина :     8
Големина на предно тркало :   203мм
Големина на задно тркало :      279 мм


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција