Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI PARMA 24'' детски велосипед

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10999
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1241068
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Овој велосипед е внимателно дизајниран да придонесе за целосно искуство. Велосипедот се истакнува со својата цврста челична рамка.

Ергономското седиште е идеално интегрирано во целокупниот дизајн на овој MTB. V-сопирачките обезбедуваат одлична моќ за запирање на велосипедот.

МАРКА: VENSSINI

БОЈА: neon ЗЕЛЕНА

МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК

ТИП: V-СОЧИРКИ

ТИП: JUNIOR 24

ДИМЕНЗИЈА НА ТОЧКА: 24 ИНЧИ

ДЕТСКА ВОЗРАСТ: ОД 10 ДО 12 ГОДИНИ

БРОЈ НА БРЗИНИ: 18

ВИСИНА НА ВОЗАЧ: 132-155CM (XS)

ВНАТРЕШНА ВИСИНА НА НОГАТА: 62-77 CM

ГОЛЕМИНА НА РАМКА: 13 инчи

wheel24"
icon(xs)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција